Przejdź do zawartości

Gothic

Z Mammonopedia
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Gothic II

Wedle świadków w 2022 Mamitek kupił grę Gothic II. Odpalił i zagrał w nią całe 60 min po czym wyłączył i tej gry nie widzieliśmy. Założenie było takie, że już raczej nie zobaczymy bo Mamon stwierdził że gra jest do niczego.[1]

Kroniki Myrthany

W 2024 Mamon znajduje na Youtube zapowiedź wyjścia Kronik Myrthany i zapowiada już, że będzie grał na streamie. [2]

W okresie wakacyjnym 2025 roku Mamon nieoczekiwanie zrobił 2 podejście do serii Gothic. I tym razem padło na polski pełnoprawny dodatek Archolos. Mamon oczywiście teraz, gdy mineły 3 lata od poprzedniego wyzywania Gothic II stał się wielkim patriotą i on wspiera Polaków i jest już największym fanem i od zawsze lubił Gothica.[3][4]

  • Mamon tak bardzo dobrze zna Gothica - że nie wie co to New Balance mod[5]
  • Mamon potem róznież twierdził, że Tubson kradnie pomysły od Mamona i dlatego gra w Gothica.

Gothic 1 Remake

Mija kolejny rok i w 2026 Mamit pod wpływem impulsu wywołanym obejrzeniem 1 filmiku (minaowicie recenzji Remake Gothic 1) postanawia przerwać i tak już niezbyt udolną grę w Hearts of Iron 4 na rzecz Gothica dla widzów. Tu można oczywiście się zastanawiać czy to nie była jakaś ustawka ze zmianą gry, bo dziwne żeby Mamon słuchał jakiegoś kondona z czatu co ma robić na swoim streamie, a tu od tak kupuje grę za 200zł i odpala bo widz kazał. Jako ciekawostka Mamon nie kupuje kluczy dio gier ze stron trzecich bo twierdzi, że to scam (następnym razem jak będzie prubował reklamował jakiś szajs to polecam to mu to wypomnieć).

Białko: